Strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług. W przeglądarce możesz dokonać zmian ustawień plików cookies.
Studia podyplomowe MWSLiT  Opinie absolwentów

 
Beata Przybylska

Specjalista w PKP PLK S.A. Centrum Zarządzania Ruchem Kolejowym

Studia podyplomowe Eksploatacja i utrzymanie infrastruktury kolejowej organizowane przez Międzynarodowa Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu były bardzo rozwijającym doświadczeniem. Uczestnictwo w zajęciach miało duży wpływ na wykonywaną przeze mnie pracę zawodową. Po roku studiów mogę powiedzieć, że to był dobry wybór i dobra inwestycja. Program studiów łączy wiedze praktyczną i teoretyczną, którą mogę wykorzystywać w swojej pracy zawodowej. Wykładowcy to głownie praktycy, którzy wiedzą jak w sposób ciekawy i interesujący przekazać swoją wiedzę.
Polecam!!

 

 

Jarosław Wawryn

Specjalista ds. logistyki, Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnicy, absolwent MWSLiT (Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw)

"Studia podyplomowe bardzo konkretne, przekaz szerokiej wiedzy z dziedziny logistyki łańcuchów dostaw, jak również tematyki towarzyszącej powyższej logistyce.
Zakres tematyczny bardzo rozsądnie dobrany w stosunku do obecnych trendów panujących w logistyce.
Wiedza zdobyta podczas studiów bardzo pomocna w praktyce.
Szczerze polecam!"

 

 

gorski  Anton Górski

Absolwent studiów podyplomowych w MWSLiT we Wrocławiu

Studia podyplomowe w MWSLiT we Wrocławiu to wachlarz atrakcyjnych kierunków, które pozwalają nie tylko przekwalifikować się, ale również przygotowują do wykonywania zawodu.
Jestem absolwentem studiów podyplomowych na kierunku Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw. Wybrałem MWSLiT we Wrocławiu, żeby jeszcze lepiej wykonywać swój zawód, a decyzje podejmować świadomie. Wybór tej Uczelni to dobra inwestycja w swój rozwój zawodowy. Zajęcia, w których miałem możliwość uczestniczyć były rzetelnie przygotowane, a wykładowcy potrafili zainteresować słuchacza.
Wiedzę zdobytą podczas zajęć wykorzystuję każdego dnia w pracy, za co jestem wdzięczny.

 

 

haladyj  Magdalena Haładyj

Nauczyciel ZSP nr 1 w Kłodzku, absolwentka studiów podyplomowych w MWSLiT we Wrocławiu

Przeobrażenia zachodzące w polskiej gospodarce zmieniają rynek pracy oraz skutkują powstawaniem nowych zawodów. W ostatnich latach obserwuje się większe zainteresowanie profesjami związanymi z logistyką i spedycją, ponieważ dają one zatrudnienie oraz zabezpieczenie finansowe. Przygotowanie do nauczania przedmiotów zawodowych związanych z tym sektorem dają studia podyplomowe Technik Logistyk – Technik Spedytor. Ich głównym atutem jest dobrze przemyślany program nauczania, który jest zgodny z podstawą programową na obu kierunkach kształcenia. Dzięki temu, po ukończeniu studiów nauczyciel posiada wiedzę umożliwiającą prowadzenie zajęć, w sposób gwarantujący efektywne przygotowanie uczniów do egzaminów kwalifikacyjnych organizowanych przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.
Wybór studiów podyplomowych Technik Logistyk – Technik Spedytor to ciekawe zajęcia z praktykami, dyrektorami szkół i egzaminatorami OKE. Uczelnia gwarantuje dostęp do bogato wyposażonej czytelni, a zajęcia w laboratoriach zapewniają nabycie umiejętności niezbędnych w realizacji praktycznej nauki zawodu.
Studia podyplomowe w MWSLiT we Wrocławiu to dobra inwestycja w przyszłość.

 

 


 
Marzena Stokłosa

Nauczyciel przedmiotów zawodowych, absolwentka MWSLiT we Wrocławiu

Praca w szkolnictwie wymaga od nauczycieli mobilności zawodowej i ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Niż demograficzny spowodował, że pedagog musi zdobywać nowe kompetencje i uprawnienia. Szansę na pogłębienie rozwoju zawodowego dają studia podyplomowe Technik Logistyk – Technik Spedytor prowadzone przez MWSLiT we Wrocławiu. Wysoki poziom prowadzonych zajęć oraz wzbogacenie programu studiów o blok dydaktyczny, dają solidną wiedzę, która umożliwia absolwentom nauczanie logistyki i spedycji w teorii i praktyce.
Formuła studiów uwzględniająca wyjazdy studyjne oraz dużą ilość zajęć projektowych i laboratoryjnych pozwalają na poznanie wszystkich mechanizmów rządzących logistyką i spedycją. Jest to niezwykle ważne w procesie przygotowywania się nauczyciela do prowadzenia nowych przedmiotów, tak aby były one atrakcyjne i przydatne dla ucznia.
Szczerze polecam koleżankom i kolegom nauczycielom studia podyplomowe Technik Logistyk – Technik Spedytor, ponieważ dają one solidną wiedzę i praktyczne umiejętności w obszarze logistyki i spedycji.

 

 


 
Jacek Brańka

Nauczyciel ZS w Żarowie, absolwent MWSLiT we Wrocławiu

Polska otrzyma w najbliższej perspektywie finansowej Unii Europejskiej środki na rozwój, modernizacje i utrzymanie infrastruktury kolejowej. W związku z tym powstanie zapotrzebowanie na fachowców zajmujących się budową oraz eksploatacją infrastruktury kolejowej. Studia podyplomowe prowadzone przez MWSLiT we Wrocławiu pt. Eksploatacja i utrzymanie infrastruktury kolejowej przekazują słuchaczom praktyczną wiedzę dotyczącą planowania, organizowania oraz finansowania budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej. Absolwenci kierunku są poszukiwanymi na rynku pracy fachowcami, którzy posiadają umiejętności projektowania, budowania i utrzymania linii kolejowych, a także posiadają wiedzę z zakresu prawa w budownictwie kolejowym oraz bezpieczeństwa w ruchu kolejowym.
Polecam studia na kierunku Eksploatacja i utrzymanie infrastruktury kolejowej ponieważ gwarantują one satysfakcjonującą, perspektywiczną i dobrze płatną pracę.

 

 

  Erwin Stróżyk

Opinie absolwentow MWSLiTPracownik administracyjno-logistyczny, P. W. Dart w Zielonej Górze, absolwent MWSLiT (Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw)

„(…)  Do podjęcia studiów z zakresu logistyki zachęcił mnie mój ówczesny pracodawca. Po skończeniu studiów językowych znalazłem zatrudnienie w firmie transportowo-spedycyjnej na stanowisku asystent spedytora. Potrzebowałem wiedzy, aby móc z większą świadomością wykonywać powierzone mi obowiązki. Stąd trafny wybór studiów podyplomowych Logistyka międzynarodowych łańcuchów dostaw.
Rozpoczynając naukę na MWSLiT we Wrocławiu oczekiwałem, że zapoznam się z procesami zachodzącymi w danym sektorze gospodarczym. Fakt, że zajęcia wykraczały poza dziedzinę, z którą byłem związany zawodowo, okazał się bardzo pozytywny. Pracując obecnie w zakładzie produkcyjnym na stanowisku pracownika administracyjno-logistycznego, już od samego początku rozumiałem wiele procesów zachodzących w firmie jak relacje związane z firmami transportowymi, zleceniodawcami i niektórymi procesami wewnątrzzakładowymi.
Zajęcia na uczelni były prowadzone rzetelnie i ciekawie, a wykładowcy byli przygotowani do przekazywania wiedzy i potrafili zainteresować omawianymi przez siebie zagadnieniami. Szczególnie przydatne okazały się zajęcia praktyczne w postaci laboratoriów lub gier logistycznych (symulacji). Wykładowców cechował dobry kontakt ze słuchaczami.
Podsumowując, mogę powiedzieć, że rok nauki na studiach podyplomowych w MWSLiT we Wrocławiu stał się w moim przypadku okresem rozbudowania ogólnej wiedzy z dziedziny logistyki, którą obecnie wykorzystuję w pracy. "
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42
Przejdź na górę strony